" Illuminati "

Merhaba arkadaşlar..

Sizlere bütün dünyayı ilgilendiren bir şeyden bahsetmek istiyorum. Bu kavramın adı Illuminati. Gerçekten sandığımızdan daha tehlikeli.

Bu eski bir tarikat grubu. Illuminati içine girince ruhunuzu şeytana satmış oluyor ve adeta bir insan kuklası oluyorsunuz. Bunu bir yerden alıntı yapmıyorum. Kendi kalemimle anlatıyorum sizlere. Hatta Bob Marley ve Michael Jackson %90 illuminati yüzünden öldü! Illuminati'nin üye olarak seçtiği "10 Büyük Adam" var. Bunlar dünyanın heryerinde varlar. Kanada 1, Amerika 2, Fransa 3, Güney Afrika 1 ve diğer birkaç ülkede de 1 üye bulunmakta. Fransa 3 olarak en çok üye bulunduran diye bilgilendirebilir kitaplar ama Kanada'dan bir üye de Amerika'yı 3'e tamamlıyor. Bu grubun amacı dünyayı tek devletli ve başkentleri Kudüs olan bir yere çevirmek fakat Kudüs diye yanlış anlamayın, sadece bir ad benzerliği. Malesef Illuminati'nin içinde tahmin edemiyeceğimiz birçok ünlü var..

LADY GAGA

BEYONCE

SHAKIRA

JAY - Z

DRAKE

KESHA (Sanılıyor.)

Ve malesef..

TARKAN. Evet Tarkan :/

Birçok kişi Türkiye'de Illuminati yok bile dese Tarkan da onlardan.

Illuminati'nin sembolu bilirsiniz, Yugioh (sanırım adı öyleydi :P) dizisinde aralarda gösterilen tek gözlü bir mısır piramiti vardır. Resmi şudur :

Gördüğümüz gibi tek gözü saran bir piramit.

Bu arada, Michael Jackson ve Bob Marley bu yüzden öldürülmüştü ve Michael Jackson tacizi Illuminati üyeleri tarafından uydurulmuş bir yalandır.

Çünkü, üyeler Michael Jackson'un Illuminati'ye karşı çıktığını ve bunun illuminati için kötü olduğunu çünkü Michael'in çok ünlü olduğunu biliyorlardı. Hatta Michael Jackson, They Don't Really Care About Us (sanırım) klibinde Illuminati sembolu işlenmiş bir duvarın önünde "Beni elde etmene izin vermeyeceğim" gibi sözler söylemişti. Sonra tabii, Michael öldü(rüldü!).

Eminem Illuminati'ye karşı çıkan ve TEK HAYATTA KALAN ünlü/insan.

Çünkü illuminati karşı çıkanları ya sindirir, ya da yok eder. Eminem önceden ruhunu şeytana "satmış", ve kanla sözleşme imzalamıştı. Hatta Eminem uzun süre boyunca piyasada adı "Nyguil" adlı bir uyku/depresyon ilacı aldı. Sanırım buydu. Aynı zamanda Eminem'in My Darling klibinde şeytanla konuştuğunu görebilirsiniz.. Diyalogları (aklımda kalanlar) sanırım şöyleydi:

Şeytan: Indir o silahı!

Eminem: Güle Güle!

Şeytan: Haha, ben hala hayattayım. Ruhunu bana sattın sen hatırlatmamı ister misin?

Eminem: O gece Tanrı'ya ant içmiş ve Dre'yle bir sözleşme imzalamıştım.

Şeytan: Evet Marshall. Sen hep oo, bu araba, bu ev ne güzel dedin. Ama bunun bir bedeli var. Sen şimdi olumsuzluklarını görmeye başlıyorsun!

Eminem: Seni alt edeceğim ş.... . Sen beni kukla ettin, tek duyduğum şey acizlik duygusuydu. Şimdi git, başkasıyla evlen! (Burada eski karısı Kim ile konuştuğu sanılabilir fakat değil.)

Yazmak için çok uğraştım, ve umarım yazdığım için değil, bu durumun tehlikeli olduğu için okumuşsunuzdur derim.

Idil - Shellia.

Yorum Yaz
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !